OFFICE JÓGA-Jóga do kanceláře


Jóga na pracovišti je už dnes běžná praxe. V mnoha velkých firmách a na pracovištích. Pro zaměstnance je to velký benefit. 

Během dne, kdy zaměstnanci sedí u počítače, soustředí se na obrazovku, jsou často už v polovině pracovní doby vyčerpaní. A přestávají se soustředit. O pracovním nasazení ani nemluvme. V neposlední řadě trpí jejich tělo, záda jsou unavená, krční páteř bolavá, nohy těžké.

Pouhých 30min jógy na židli, rozdýchání se a následné účinné protažení je skvělé řešení. Cviky jsou sestaveny tak, aby se během pár minut lidé protáhli, nabili energií, odreagovali a získali opět nasazení do zbytku dne.

Pro zaměstnance je to benefit k nezaplacení a pro jejich zaměstnavatele přínos v podobě spokojených lidí v práci. Kteří díky tomu dobře a efektivně mohou vykonávat svou práci.

30min jógy na židli- není třeba žádné zvláštní oblečení ani pomůcky, nejlépe zařadit v druhé pol. pracovní doby nebo před ní. 60min jógy- vhodné zařídit svým zaměstnancům po pracovní době, potřeba mít podložky, oblečení, deku.

V obou případech dojíždím po domluvě na pracoviště, v dohodnutý čas.

Ceník jógy zašlu na vyžádání. Ceny se liší dle dojezdu.